Soffa, gustaviansk, 1800-tal - Göteborgs Auktionskammare
Klaravik Auktioner | Soffa
Soffor & Sittgrupper - Auctionet
Sålda objekt - Soffor & fåtöljer - Wanjas Vardagsrum, Sweden
CARL MALMSTEN. Soffa ”Samsas”. Etikettsignerad AB. O.H. Sjögren Stoppmöbler Tranås Sweden. Möbelkomponerad av Carl Malmsten. L ca 185 cm. – Auktionshuset i Örebro AB
Soffa, Swedish modern. Längd: 165, skadad. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
89. Swedish Modern - Kvalitetsauktion 12 - 13 september 2023